Bilgisayardaki Bilim Adamı

 

 

Kalite Politikamız

Kalite Yönetim Sistemini “ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardı” gereklilikleri doğrultusunda kuran şirketlerimiz, tüm süreçlerini tanımlayarak riskleri belirleyip yönetmek için gereken tüm önlemleri almak üzere çalışıyor. Bu kapsamda, kalite yönetim sistemini “risk temelli” bir yaklaşımla, sürekli iyileştirme yaparak ilerliyoruz.

 

Sektörümüzde kalitede lider olabilmek ve müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için; kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek, hiçbir koşulda kaliteden ödün vermemek, ürünlerimizin güvence ve performansı ile birlikte tüm ilgili standartlara uygunluğunun sağlanması firmamızın politikasıdır.

İşletmemizdeki çalışma ilkesi, en alt birimden en üst birime kadar herkes kaliteden sorumludur anlayışına dayanır.Müşterilerimizin memnuniyeti en öncelikli amacımızdır. Bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz üretim faaliyetlerinde ilgili yasal standartlar referans alınmaktadır. TSE ve ilgili diğer ülkelerin standartlarına göre üretim yapılmaktadır.

 

HEDEF KABLO olarak müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve sürekliliğini sağlamak için gereken tüm kaynaklar sağlanmaktadır.

HEDEF KABLO A.Ş. uzman kadrosu ve teknolojik laboratuvar ekipmanları ile tüm proseslerde üretilen ürünlerinin kalitesini ve standartlara uygunluğunu, yapılan rutin ve tip deneyleriyle güvence altına almaktadır.